Чемпіонат світу з хокею: росіяни впоралися з фінами, а шведи "перестріляли" чехів

У Мінську були зіграні чергові матчі Чемпіонату світу з хокею. Поєдинки відбулися 11 травня.

Росіяни непогано почали гру проти фінської збірної, забивши двічі зусиллями Тихонова і Овечкіна. Хиетанен скоротив відставання, але в другому періоді Кулемін і Каланин зробили рахунок розгромним. Фінів вистачило лише на те, щоб відзначитися ще раз.

Швеція і Чехія видали відмінний поєдинок. Вже на 9-й секунді Гертль вивів чехів вперед. Шведи після кидка Меллера зрівняли рахунок, але перший період завершився на користь збірної Чехії - відзначився Гудлер. У другому періоді Затевича з пасу Гертля збільшив розрив у рахунку, але шведи після ударів Меллера і Ліндстрема зрівняли рахунок і довели справу до післяматчевих буллитів, в яких перемогу здобули представники скандинавської країни.

В інших матчах дня збірна Білорусії розгромила збірну Казахстану 4:1, французи програли збірній Італії 1:2, команда Німеччини впоралася з Латвією, а збірна Норвегії перемогла данців 4:3.