ru ua

Частковий ремонт аеропорту Чернівців обійдеться в 500 млн доларів, - Мінінфраструктури

Частковий ремонт аеропорту Чернівців обійдеться в 500 млн доларів, - Мінінфраструктури Фото: аеропорт Чернівців (facebook.com)

Планується реконструкція злітної смуги аеропорту

На реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Чернівців необхідно близько 500 млн гривень. Про це заявив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, представляючи проект Національної транспортної стратегії до 2030 року в Чернівцях, передає прес-служба міністерства.

Зокрема, за його словами, потрібно починати повну модернізацію аеропорту в Чернівцях.

"Під час обговорень було наголошено на необхідності повної модернізації місцевого аеропорту. Першочерговим завданням є реконструкція злітно-посадкової смуги, яка вимагає нарощування і розширення (оціночна вартість - 500 млн гривень)", - сказано в повідомленні.

У свою чергу, керівник аеропорту "Чернівці" зазначив, що за останні 2 роки спостерігається значне зростання пасажиропотоку, у зв'язку з чим є необхідність будівництва нового терміналу.

За словами заступника міністра інфраструктури, з огляду на географічне положення регіону, в цілому пріоритетними будуть вважатися проекти, які будуть розвивати сполучення з європейськими країнами.

Відзначається, що однією з основних проблем регіону є відсутність під'їзних шляхів до пропускних пунктів на кордоні з Румунією.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Мінінфраструктури має намір до 2030 року побудувати нові аеропорти, відремонтувати регіональні авіавузли і розширити ринок авіакомпаній, що працюють в Україні.