Брюховецький та Попович запропонували нардепам "джентльменський договір"

П'ятниця 14 лютого 2014 15:55
Представники ініціативної групи "Першого грудня" В'ячеслав Брюховецький і Мирослав Попович передали голові Верховної Ради напрацьований групою "Національний акт свободи".

Представники ініціативної групи "Першого грудня" В'ячеслав Брюховецький і Мирослав Попович передали голові Верховної Ради напрацьований групою "Національний акт свободи". Про це повідомила прес-служба ВР.

За словами Брюховецького та Поповича, це - "нестандартний документ", до опрацювання якого залучалися фахівці різних галузей, юристи, академіки, - аби він не був дилетантським".

"Документ - більше політико-правовий, це певний "джентльменський" договір між парламентаріями", - сказав Брюховецький.

На думку Поповича, документ "має й етичне звучання: треба підвести риску дріб'язковим суперечкам, аби люди зрозуміли важливість подолання цієї кризи, збереження держави".

Рибак зазначив, що проект, запропонований ініціативною групою "Першого грудня", буде передано фракціям для ознайомлення усіма народними депутатами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся