Британська Vodafone і японська Softbank створять спільне підприємство для просування послуг мобільного зв'язку в Японії.

Британський оператора мобільного зв'язку Vodafone PLC (15,2 млн абонентів) і японська інтернет-компанія Softbank заявили про створення спільного підприємства для просування послуг мобільного зв'язку і супутніх сервісів в Японії, повідомляє (C) Associated Press. В рамках створюваного підприємства, частки в якому будуть розділені 50 на 50, компанії планують спільно купувати мобільні телефони, створювати програмне забезпечення і поширювати мобільний контент. У керівництво компанії увійдуть по чотирьох представників від кожної компанії. Капіталізація спільного підприємства складе близько 11 млрд ієн (100 млн дол.). Ця операція не зачіпає анонсованих в березні планів Softbank Corp. з придбання японського підрозділу Vodafone компанії Vodafone Japan K.K., яка до жовтня 2006 р. змінить назву на Softbank Mobile Corp.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся