ua en ru

Брати Клички вручили ключі від квартири сестрі українського поета Василя Стуса

Мер Києва Віталій Кличко з братом Володимиром вручили ключі від нової трикімнатної квартири Марії Стус, сестрі відомого українського поета. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.

За даними прес-служби, Володимир Кличко придбав квартиру у Святошинському районі столиці і подарував її Марії Стус, яка внаслідок російської агресії на Сході та військових дій була вимушена покинути рідний Донецьк і переїхала до Києва.

Так, Віталій і Володимир Клички зустрілися з Марією Стус, її онукою та правнуками, вручили ключі та показали родині нове помешкання.

"Столична влада не мала законних підстав виділити вам житло, ми могли розглядати тільки варіант з тимчасовим помешканням. Але дуже добре, коли є брат. Я звернувся до Володимира і він сказав: я куплю квартиру. І тепер вона ваша - трикімнатна, у новому будинку, недалеко від метро, поряд школа і дитсадок, на першому поверсі будинку буде аптека і гастроном, розвинена інфраструктура. І, що символічно, будинок недалеко від скверу Василя Стуса", - зазначив Віталій Кличко.

Крім того, Володимир Кличко вручив Марії Стус ключі від помешкання і пообіцяв зробити в ньому ремонт.

"Маріє Семенівно, хочу вас привітати. Вічна шана вашому брату, який відстоював право українців на свою культуру, мову, який боровся з системою. Може, тут поки все виглядає не так комфортно, але головне, що є стіни і дах над головою, а комфорт у найближчий час буде забезпечений. Бажаю, щоб вам і вашій родині добре жилося у цій квартирі", - звернувся Володимир Кличко до Марії Стус.

Сестра поета у свою чергу подякувала братам і подарувала їм книжки Василя Стуса.

"Я вам дуже вдячна. Дай Боже вам і вашим дітям тільки щастя і удачі за ваші добрі справи", - сказала Марія Стус.

"А вам - міцного здоров'я, і щоб онуки і правнуки були здорові. Раді допомогти", - відповів Володимир Кличко.