ua en ru

Брату Саакашвілі ще в березні анулювали дозвіл на проживання, - МВС

13:33 02.09.2017 Сб
1 мин
Давида Саакашвілі готують до депортації в Грузію
Брату Саакашвілі ще в березні анулювали дозвіл на проживання, - МВС Фото: Артем Шевченко (УНІАН)

Брату колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі Давиду ще в березні 2017 року анулювали дозвіл на проживання. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" повідомив спікер Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

За словами Шевченка, поліцейські доставили Давида Саакашвілі до органів Державної міграційної служби у зв'язку з тим, що він проживав в Україні на підставі недійсного виду на проживання, який скасували ще в березні на підставі анулювання Держслужбою зайнятості дозволу на працевлаштування.

Шевченко зазначив, що Давида Саакашвілі поінформували про ситуацію, однак він у встановлені терміни не покинув країну.

"Зараз приймається рішення про примусове повернення іноземного громадянина до іншої країни, а також про накладення штрафу", - додав Шевченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві затримали брата Саакашвілі. За його словами, правоохоронці вивезли брата у невідомому напрямку.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: