ru ua

ДУС передасть армії 53 автомобіля зі свого автопарку

Державне управління справами передадуть Збройним силам України 53 автомобіля зі свого автопарку.

Державне управління справами передадуть Збройним силам України 53 автомобіля зі свого автопарку. Про це журналістам під час відвідування автопарку заявив керівник ДУС Сергій Березенко, повідомляє прес-служба Президента України.

"Загалом автопарк ГУД налічує сьогодні 352 автомобіля різного класу. Багато з автомобілів давно вже вичерпали свій ресурс, не використовуються, але залишаються на балансі. Тому прийнято рішення про передачу 53 авто армії, залишилися автомобілі продадуть з аукціону, що зменшить витрати ДУС на обслуговування автопарку", - зазначив Березенко.

За його словами, попередні керівники Адміністрації Президента користувалися орендованими супер-карами, які ГУД повинно було обслуговувати.

"Наприклад, у березні цього року всі автомобілі Януковича були викрадені. Зараз з 26 автомобілів не знайдено ще 10, решта вже повернуто власникам орендодавцям", - підкреслив керівник ДУС.

Березенко додав, що більше половини автомобілів будуть продані, залишиться лише кілька чергових авто для головних департаментів.