ru ua

Бойові дії на сході України затягнуться мінімум на кілька місяців, - командир "Донбасу"

Командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко прогнозує, що бойові дії на сході України затягнуться мінімум на кілька місяців

Командир добровольчого батальйону "Донбас" Семен Семенченко прогнозує, що бойові дії на сході України затягнуться мінімум на кілька місяців. Про це він повідомив в ефірі "Громадського ТБ".

"Я думаю, що це затягнеться на багато місяців, якщо не на багато років. Тому що там вже пішла ланцюгова реакція, туди приїхали люди з Кавказу. Це затягнеться як мінімум на кілька місяців", - зазначив Семенченко.

Він повідомив, що донині Луганській і Донецькій областях існують табори підготовки найманців, де знаходиться за 300-400 осіб.

"Зараз замінюють нерішучих рішучими. Приїжджають справжні найманці. Зараз під'їжджають чеченці... скоро почнеться кровна помста. Ми ще побачимо і ціни голови, і вкрадені сім'ї, та інші звірства", - заявив Семенченко.

За його словами, з ними зараз можна домовитися, але цього не можна робити, так як якщо домовитися, то ця ситуація законсервується на багато років. "Потрібно до кінця очистити цю гниль", - підкреслив Семенченко.

Він зазначив, що якщо зараз здати Донбас, то наступним буде Дніпропетровськ та інші міста України.

На думку Семенченко, Україні потрібно переформатувати армію, напрацювати більш чітку зв'язок підрозділів з командуванням, зробити армію більш професійною.

"Нам потрібні добровольці, які допоможуть нам як на передовій, так і в інформаційній війні. Якщо вони не готові зараз залишити свої сім'ї, то нехай хоч будуть небайдужими", - заявив Семенченко.