Бойовики за дві доби отримали 5 конвоїв постачання з Росії, - ІО

П'ятниця 06 березня 2015 08:41
Бойовики за дві доби отримали 5 конвоїв постачання з Росії, - ІО

Бойовики за дві доби отримали 5 конвоїв постачання з Росії. Про це йдеться в повідомленні координатора групи "Інформаційний опір" Дмитра Тимчука в Facebook.

"Бойовики продовжують посилене накопичення в "прифронтовій смузі", а також безпосередньо на передових позиціях, матеріально-технічних ресурсів, одночасно проводячи перегрупування й нарощування боєздатності своїх формувань. Фіксується активне проведення терористами заходів бойової підготовки і відновлення технічної готовності озброєння і військової техніки. За дві доби зафіксовано прибуття з території Росії 5-ти конвоїв постачання (1 - залізничним транспортом, 4 - автомобільним, всього 8 вагонів залізничного транспорту та 46 одиниць автомобільного транспорту). Бойовики посиленими темпами відновлюють Дебальцевський залізничний вузол", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба України не володіє точними даними про постачання бойовиків на Донбасі з боку Росії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся