ru ua

Бойовики в районі Кримського намагалися штурмувати позиції одного з підрозділів сил АТО, - прес-центр "Північ"

Бойовики в районі Кримського намагалися штурмувати позиції одного з підрозділів сил АТО, - прес-центр "Північ"

Бойовики в районі Кримського Луганської області намагалися штурмувати позиції одного з підрозділів військ оперативного командування "Північ". Про це йдеться в повідомленні прес-центру "Північ" у Facebook.

"В районі населеного пункту Кримське бойовики намагалися штурмувати позиції одного з підрозділів військ оперативного командування "Північ". Під час бойового зіткнення, було прийнято рішення про застосування всіх наявних вогневих засобів. Завдяки вогневого ураження противник поніс як безповоротні, так і санітарні втрати", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що орієнтовні втрати противника складають один міномет разом з обслугою. Кількість знищених бойовиків уточнюється.

"Загалом, бойовики скоїли 33 обстрілу позицій військ оперативного командування "Північ". Обстрілу піддався особовий склад, який виконує бойові завдання в районі населених пунктів Станиця Луганська, Щастя, Нижнє, Кримське, Трьохізбенка. Підрозділами ППО зафіксований проліт БПЛА в районі населеного пункту Геєвка", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сили АТО під Маріуполем знищили 5 бойовиків і один танк.