ru ua

Бойовики зосередили основний вогонь в районі Дебальцево, - штаб АТО

Бойовики зосередили основний вогонь в районі Дебальцево, - штаб АТО

Бойовики, починаючи з 6 ранку, зосередили основний вогонь в районі Дебальцеве. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в Facebook.

"Починаючи з шостої години ранку, основний вогонь терористи зосередили в районі Дебальцеве. З танків, мінометів і гранатометів вони тричі обстріляли Санжарівку, Вуглегірськ, Дебальцеве, двічі ворожий вогонь вівся в напрямку населених пунктів Троїцьке, Попасна, курган Могила-Гостра, Орлово-Іванівка, Чорнухіно, Нікішино, Міус, Рідкодуб, Молодіжне, Новоорлівка. Також піддавалися обстрілу з боку терористів Вергулівка і Лозове", - йдеться в повідомленні.

Крім того, бойовики обстріляли Орлово-Іванівку, Троїцьке, Кам'янку, Миколаївку і Попасну. На луганському напрямку були обстріляні Станиця Луганська, Кримське і Новотошківка. На Донецькому напрямку з мінометів і артилерії були обстріляні Богданівка, а з "Градів" - двічі - Дослідне, Піски, Мар'їнка і Новомихайлівка.

"В районі Маріуполя, близько 14.00, вони обстріляли з мінометів Миколаївку. Варто відзначити, що кількість обстрілів терористами значно зменшилася через те, що наші військові працюють на випередження. При цьому, вогневі удари по позиціях терористів українські військові ведуть лише в тому випадку, коли немає загрози життю мирного населення", - відзначили в прес-центрі.

Нагадаємо, бойовики за добу 126 раз обстріляли позиції сил АТО.