ua en ru

Бойовики підтягнули значну кількість артилерії до блокпосту №31 в районі Бахмутки, - ІО

Бойовики підтягнули значну кількість артилерії до блокпосту №31 в районі Бахмутки Луганської області, позиції на якому сили АТО намагаються відвоювати. Про це повідомив сьогодні народний депутат комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук в Facebook.

"Тривали запеклі бої в районі блок-посту №31. Противник підтягнув значну кількість артилерії - помісено, як мінімум, дві артилерійські групи (всього - до 25 од. ствольної артилерії, в основному 122-мм гаубиць Д-30, а також до 10 установок РСЗВ). Дані артгруппы виконують завдання з нанесення вогневого ураження українським підрозділам не тільки на передових позиціях, але і в глибині їх бойової побудови", - повідомив Тимчук.

Крім того, за його словами, артилерія противника намагається перешкодити підходу підкріплення і здійснення матеріально-технічного забезпечення підрозділів українських військ на даній ділянці.

"Відзначаються спроби противника вести артилерійську розвідку (в першу чергу, з метою визначення даних для артилерійської стрільби по пунктах управління, постачання та зв'язку українських військ)", - додає Тимчук.

Нагадаємо, вчора вдень народний депутат від партії "Самопоміч" Семен Семенченко повідомив, що бойовики зайняли 31-й український блокпост на трасі Бахмутка. Пізніше цю інформацію підтвердили в Міноборони, зазначивши, що українські військові намагаються повернути свої позиції і до них прибуло підкріплення.