ru ua

Бойовики обстрілюють насосну станцію, що подає воду в Маріуполь

Бойовики обстрілюють насосну станцію, що подає воду в Маріуполь Фото: Павло Жебрівський розповів про нові обстріли на Донбасі

Інформації про пошкодження поки що немає

Проросійські бойовики на Донбасі обстрілюють насосну станцію першого підйому Південно-Донбаського водоводу, яка подає воду в місто Маріуполь (Донецька область) і кілька районів області. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

"Зараз рашисти обстрілюють насосну станцію першого підйому Південно-Донбаського водоводу. Станція знаходиться між селами Василівка і Крута Балка недалеко від лінії розмежування", - написав він.

Жебрівський також повідомив, що інформації про пошкодження поки що немає, а оператор насосної станції перебуває у бомбосховищі.

Зараз рашисти обстрілюють насосну станцію першого підйому Південно-Донбаського водоводу. Станція знаходиться між селами ...

Опубліковано Павлом Жебрівським 11 березень 2017 р.

Як зазначив голова Донецької ОВЦА, насосна станція забезпечує постачання води у Волноваський, Червоноармійський, Добропільський райони та Маріуполь.

Нагадаємо, в результаті обстрілу Авдіївки (Донецька область) у суботу, 11 березня, перебито лінію електропостачання, місто знеструмлене.