Бойовики ЛНР заявили, що не починали розведення сил в районі Станиці Луганської

НовиниСуспільство    11.10.2016 - 03:02
Фото: Станиця Луганська
Фото: Станиця Луганська
Розведення сил в зоні АТО відбувається не по годинах, а за пострілом з ракетниці, - Тука Бойовики почали відведення сил у Станиці Луганській, - Тука

"Народна міліція ЛНР" чекає від української сторони підтвердження про готовність приступити до аналогічних дій

Бойовики так званої "Луганської народної республіки" (ЛНР) заявили, що не починали розведення сил в районі Станиці Луганської. Про це йдеться в заяві представника "Народної міліції ЛНР" Андрія Марочко, повідомляє "ЛуганскИнформЦентр".

"Народна міліція ЛНР не приступала до відведення сил і засобів з ділянки в районі Станиці Луганської. Станом на 18.30 сьогоднішнього дня ми не отримали від української сторони підтвердження готовності з її боку приступити до аналогічних дій. А згідно з Рамковим рішенням про розведення сил і засобів, всі дії повинні відбуватися одночасно", - сказав він.

За його словами, пише видання, інформація, що з'явилася в ЗМІ, про початок відводу "Народною міліцією" своїх підрозділів із району Станиці Луганської є провокацією.

Нагадаємо, заступник глави Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив про те, що бойовики почали процес розведення сил у Станиці Луганській.

 

Читайте в розділі

У Києві сьогодні очікуються сильні пориви вітру

В Талаківці відновили подачу електроенергії і частково газу

Про поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі можна буде говорити через 3-5 років, - Безсмертний

On Top