Бойовики на Донбасі для перевірки пильності обстрілюють свої позиції, звинувачуючи сили АТО

НовиниНадзвичайні події    21.04.2017 - 10:53
Фото: бойовики на Донбасі
Фото: бойовики на Донбасі

"Ведення дружнього вогню" бойовики практикують під час пристрілки озброєння

Бойовики на Донбасі для перевірки пильності обстрілюють свої позиції, звинувачуючи в обстрілах сил антитерористичної операції (АТО). Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"На передових позиціях противника почастішали випадки обміну обстрілами для перевірки пильності сусідів з подальшим звинуваченням в обстрілах сил АТО. Крім того, "ведення дружнього вогню" особовий склад противника практикує під час пристрілки озброєння", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, повідомляється, що військові РФ зі складу 1 окремого батальйону спецпризначення (Донецьк) 1 АК обстріляли позиції 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК.

Крім того, зазначається, що у з’єднаннях і частинах військових РФ на Донбасі зростає кількість правопорушень через погіршення морально-психологічного стану військових.

"Військовослужбовець 5 окремої мотострілецької бригади (Макіївка) 1 АК після конфлікту з "товаришами по службі" кинув пляшку з легкозаймистою рідиною у бліндаж, в якому перебували його кривдники. Бліндаж згорів, постраждалих госпіталізовано", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що командування РФ відбирає в'язнів для комплектування особового складу бойовиків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Бойовики під виглядом підготовки до "параду" до Дня Перемоги стягують техніку до Донецька і Луганська, - ІС Серед бойовиків ходять чутки, що ЗСУ до кінця року візьмуть під контроль окупований Донбас, - ІС
On Top