Біатлон. Україна фінішувала за межами топ-10 в жіночій естафеті: результати гонки

Біатлон. Україна фінішувала за межами топ-10 в жіночій естафеті: результати гонки Фото: Анастасія Меркушина (biathlon.com.ua)
Автор: РБК-Украина

В італійському Антхольці проходить 7-й етап Кубка світу. Жінки пробігли естафетну гонку. Українська команда посіла 11-е місце.

Детальніше про гонку – в матеріалі РБК-Україна

В Антхольці відбулась жіноча естафета. За Україну на першому етапі бігла Валентина Семеренко. Допустивши три промахи на стрільбі лежачи, стійку Валентина пройшла чисто і передала естафету десятою з відставанням 39,3 секунди. На другому етапі Дар’я Блашко використала по одному додатковому патрону на кожній стрільбі й передала естафету на 13-й позиції з відставанням 1,26 хвилини.

Анастасія Меркушина чисто відстрілялась лежачи, але на стрільбі стоячи заробила штрафне коло і передала естафету 12-ю з відставанням 1,01 хвилини. Фінішером в нашій команді була Олена Білосюк, яка використала два запасні патрони на стійці та фінішувала на 11-й позиції.