Безвиграшна серія українських клубів в єврокубках становить 12 матчів

Безвиграшна серія українських клубів в єврокубках становить 12 матчів Фото: Денис Гармаш (fcdynamo.kiev.ua)

Наші команди не можуть перемогти в європейських турнірах з 14 серпня

Безвиграшна серія українських клубів в єврокубках сезону 2018/19 становить дванадцять поєдинків. Про це інформує iSport.ua.

Останній раз клуб з України перемагав 14 серпня. Тоді київське "Динамо" на своєму полі обіграло чеську "Славію" в рамках 3 кваліфікаційного циклу Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

На цьому тижні серія могла перерватися, проте всі три команди втратили перемоги по ходу своїх зустрічей. "Шахтар" і "Динамо" перемагали своїх суперників з рахунком 2:0, але обидва матчі завершилися внічию 2:2. "Ворскла", в свою чергу, вела в рахунку до 90 хвилини, однак двічі пропустила в компенсований час.

04/10/2018 Яблуниця - Динамо 2:2
04/10/2018 Ворскла - Спортинг 1:2
02/10/2018 "Ліон" - "Шахтар" 2:2
20/09/2018 "Арсенал" - "Ворскла" 4:2
20/09/2018 "Динамо" - "Астана" 2:2
19/09/2018 "Шахтар" - "Гоффенхайм" 2:2
30/08/2018 РБ "Лейпциг" - "Зоря" 3:2
28/08/2018 "Динамо" - "Аякс" 0:0