Безвізовий режим з ЄС: пакет документів для перетину кордону не зміниться

НовиниПолітика    19.04.2017 - 12:21
Фото: безвізовий режим з ЄС не змінити вимоги до документів
Фото: безвізовий режим з ЄС не змінити вимоги до документів

МЗС спростував появу завищених вимог до документів від прикордонників

Пакет документів для перетину кордону з ЄС не зміниться після запровадження безвізового режиму з Україною. Про це сьогодні в ході засідання уряду повідомив перший заступник міністра закордонних справ україни Вадим Пристайко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Щодо необхідних документів. Звучать байки про те, що раніше можна було отримати візу і бути впевненим в перетині кордону, тепер з собою потрібно тягнути купу документів, які прикордонники будуть запитувати на в'їзді... Ні про які додаткові документи, крім тих, які прикордонник міг запитати у людини з візою в паспорті, ніхто питати не буде", - сказав він.

Пристайко також нагадав, що обов'язковою умовою для безвізового заходу кордону є біометричний паспорт, і що українці зможуть перебувати на території шенгенської зони не більше 90 днів протягом 180 днів.

"Якщо ви хочете перебувати більше 90 днів, будь ласка, отримаєте візу. Хочете працювати, вчитися - йдіть в посольство і отримаєте спеціальну візу", - зазначив заступник міністра.

Нагадаємо, Державна служба міграції повідомила про те, що до кінця року в Україні буде видано понад 5 млн біометричних паспортів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top