На безоплатну правову допомогу мають право 1,5 млн переселенців, - Петренко

На безоплатну правову допомогу мають право 1,5 млн переселенців, - Петренко
Фото: 1,5 млн переселенців можуть отримувати безкоштовну правову допомогу

У 2016 парламент вніс цю категорію громадян до переліку осіб, що мають таке право

На безкоштовну правову допомогу на сьогоднішній мають право 1,5 млн переселенців. Про це сказав міністр юстиції України Павло Петренко під час колегії Міністерства юстиції в п'ятницю, 17 лютого, передає кореспондент РБК-Україна.

Міністр зазначив, що отримання такого права сприяло внесення парламентом переселенців в перелік таких громадян.

"В тому році парламент розширив перелік осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу. Зараз 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб мають право на безоплатну правову допомогу, учасники та родичі АТО мають право на безоплатну правову допомогу, громадяни з низькими заробітками",- сказав Петренко.

Він зазначив, що надалі вдосконалення системи безоплатної правової допомоги буде пріоритетом у роботі міністерства

В 2016 році парламент прийняв закон України "Про Вищу раду юстиції", внісши зміни до закону України "Про безоплатну правову допомогу" в частині розширення кола осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Насамперед – це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, в тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, в тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", буде надаватися не тільки з питань їх соціального захисту, як це було досі, а з будь-яких питань.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій розповіли про працевлаштування переселенців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся