Безпілотний транспорт з'явиться в найбільших містах світу до 2040, - дослідження

Безпілотний транспорт з'явиться в найбільших містах світу до 2040, - дослідження
Фото: аналітики прогнозують перехід на повністю безпілотний транспорт (УНІАН)

Перші безпілотні авто можуть з'явитися вже в 2021 році

Повністю безпілотний транспорт з'явиться в більшості найбільших міст світу до 2040 року. Про це йдеться в дослідженні PwC, присвяченому розвитку штучного інтелекту.

За прогнозом аналітиків PwC, перші безпілотні автомобілі мають з'явитися на дорогах вже в 2021 році. Однак вони будуть вимагати деякого втручання водія при певних ситуаціях. А повний перехід транспортних засобів на найвищий рівень автономності станеться ще через 10 років.

На думку PwC, з урахуванням часу заміни автопарку, перехід до нових безпілотних транспортних систем стане можливий через 15-20 років, так як паралельно будуть вирішуватися питання, пов'язані з юридичними та страховими зобов'язаннями, а також із створенням мережі електричних зарядних станцій.

Передбачається, що безпілотний транспорт буде підтримувати технології машинного навчання, "спілкування" один з одним і транспортною інфраструктурою, що дозволить оптимізувати навігацію на дорогах. Крім того, спеціальне програмне забезпечення буде реагувати на потребу автомобіля у підзарядці та направляти його до джерел живлення. У результаті потреба в персональному транспорті залишиться тільки за межами великих населених пунктів.

Зазначимо, раніше аналітична компанія IHS Markit прогнозувала, що в 2040 році в Китаї, Європі, Індії та США буде продано 33 млн безпілотних автомобілів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple розробила нову технологію для безпілотних авто.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся