Березюк: "Самопоміч" не збирається виходити з коаліції

НовиниПолітика    25.01.2016 - 12:19
Фото: Олег Березюк
Фото: Олег Березюк

За словами Березюка, відгук Павленка з посади не означає вихід "Самопомочи" з коаліції

Фракція "Самопоміч" не збирається виходити з парламентської коаліції. Про це в ході погоджувальної ради повідомив лідер фракції Олег Березюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми прийняли рішення, яке ви знаєте. Ми пропонуємо обговорити це на нашій фракції і відкликати нашого міністра з уряду. Для чого? Не для того, щоб вийти з коаліції. Вважаємо, що коаліція є єдиним легітимним інструментом розвитку країни, а для того, щоб ми з вами, як коаліціанти сіли за стіл переговорів", - заявив Березюк.

За його словами, фракція наполягає на повному оновленні складу Кабінету міністрів України. "Вважаємо, що сьогоднішній уряд виконав свою задачу. Є нові завдання, які повинні виконувати нові люди, які мають в цьому досвід", - зазначив Березюк.

Нагадаємо, 22 січня стало відомо, що фракція "Самопоміч" прийняла рішення відкликати з Кабінету міністрів України, міністра аграрної політики і продовольства Павленка.

Відзначимо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за оновлення коаліційної угоди. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Самопоміч" проведе консультації щодо відкликання глави МінАП Павленка наступного тижня Павленко заявляє, що "Самопоміч" не вела з ним консультації щодо відкликання з посади міністра
On Top