ru ua

Білий дім визнав вразливість своїх комп'ютерних систем

Білий дім визнав вразливість своїх комп'ютерних систем Білий дім

Білий дім визнав, що секретні комп'ютерні системи в резиденції президента США уразливі для хакерів. Про це заявив провідний президентський радник Бен Роудс, коментуючи повідомлення ЗМІ про доступ російських хакерів до секретної інформації Білого дому, передає "Голос Америки".

Роудс відмовився підтвердити отримання доступу до секретної інформації і не став коментувати походження загрози. При цьому він зазначив, що "вразливість існує завжди".

Білий дім стверджує, що повідомлення CNN про те, що російські хакери проникли в секретну частину комп'ютерної системи Білого дому, відносяться до інциденту, інформація про який була розкрита в минулому році. При цьому в Білому домі відмовилися коментувати, хто несе відповідальність за злом.

"Дане повідомлення не належить до якогось нового інциденту. Це міркування з приводу підозрілої діяльності щодо несекретної мережі, про яку Білий дім повідомляв у минулому році", - заявив представник Білого дому Марк Строх.

"Ми дуже серйозно ставимося до будь-якої активності подібного роду. В даному випадку, як ми свого часу повідомляли, ми вжили негайних заходів по оцінці і стримування цієї активності. Згідно з нашою позицією, ми не коментуємо містяться у згаданій статті повідомлення про те, ким є конкретні виконавці", - додав Строх.

Нагадаємо, Естонія вважає, що НАТО повинно відповісти силою в разі кібератаки РФ.