Білий дім: Немає підтверджень, що Каддафі покинув країну

НовиниПолітика    25.08.2011 - 00:47

Немає підтверджень, що лідер Лівії Муаммар Каддафі покинув країну, заявили представники Білого дому. Вони також відзначили, що військові уважно стежать за складами зброї на лівійській території, оскільки побоюються, що великі запаси військової техніки і озброєння можуть потрапити не в ті руки, передає Associated Press.

Представники адміністрації США також заявили, що Вашингтон все ще підтримує народ Лівії в його прагненні перейти до демократичного правління.

Нагадаємо, після взяття резиденції лівійського лідера бунтівники практично повністю контролюють Тріполі, хоча, за свідченнями очевидців, окремі осередки опору в місті залишаються. Тривають бої і в невеликих містах на захід і схід від столиці, де прихильники Каддафі чинять опір опозиції.

Тим часом лівійський лідер, про долю якого експерти сперечалися останні дві доби, виступив з черговим радіозверненням. Він зізнався, що покинув Тріполі, але зробив по місту невелику "таємну прогулянку", виявивши, що місто знаходиться поза небезпекою. У своєму радіозверненні Каддафі закликав жителів Тріполі вийти на вулиці міста і очистити їх від заколотників.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top