Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу

У черговому матчі з доданим часом збірної Бельгії впоралася з опором збірної США.

1 липня, 23:00
Салвадор, "Фонте-Нова"
Бельгія - США, 2:1
Гол:
Де Брейне, 93, Лукаку, 105 - Грін, 107
Бельгія: Куртуа, ван Бюйтен, Альдервейрельд, Компані, Вертонген, Азар, Вітсель, де-Брейне, Феллаїні, Мертенс, Ориги
США: Ховард, Камерон, Джонсон, Гонсалес, Беслер, Бізлі, Бедойя, Джонс, Зуси, Бредлі, Демпсі

Чудова кінцівка! Бельгія проходить далі.

118 хв. Джонс наважився пробити здалеку, але трохи не влучив по воротах.

113 хв. Несподівано розіграли штрафний американці і Демпсі вискочив на побачення Куртуа, але воротар відбив удар!

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу107 хв. ГРІН!!! Вийшов хлопець і забив! Джонс закинув м'яч у штрафну і Грін в дотик відправив м'яч у ворота!

Перерва

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу105+2 хв. Грін виходить замість Бедойя.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу105 хв. Лукаку! Завершив потужним ударом у ближній до себе кут після швидкої контратаки своєї команди!

98 хв. Пішли в атаку американці і бельгійці почали ловити їх на контратаках - виглядає це дуже небезпечно.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу93 хв. ГОЛ!!! Де Брейне! Лукаку розігнав контратаку по правому флангу, увійшов у штрафну і віддав на Де-Брейне, який обійшов захисника і пробив повз Ховарда.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу91 хв. Ориги змінює в грі Лукаку.

І тут не обійдеться без додаткового часу

90+3 хв. Як?! Як можна було не забити?! Джонс головою скинув м'яч головою в центр штрафного, де був самотній Вандаловски, але форвард з кількох метрів пробив вище воріт.

89 хв. Де Брейне прострілив з лівого флангу, Компані бив, але Ховард поки з гри непробивний.

85 хв. Ориг відмінно пробив здалеку і знову Ховард відбив!

79 хв. Міральес прорвався по правому флангу у штафную і прострілив, Ориги скинув під удар Азара, але Ховард дістав м'яч з кута воріт.

76 хв. Ховард! Ориги вивів Миральеса один на один, але бельгієць програв свою дуель воротарю.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу73 хв. Вандаловски виходить замість Зуси.

72 хв. Міральес чудово пройшов по центрі, захисники вибив у нього м'яч з ніг на Ориг, який сходу пробив - Ховард зіграв чудово.

69 хв. Вітсель добре приклався до м'яча низом з-за штрафної - удар пройшов повз дальньої штанги.

66 хв. Беслер класно прорвався по правому флангу, обійшов захисника і подав - Куртуа забрав м'яч.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу61 хв. Мертенса змінює Міральес

60 хв. Ориги, обігравши кількох захисників, увійшов у штрафну і прострілив - м'яч від ноги захисника, поруч зі штангою, полетів на кутовий.

56 хв. Ориги пробив головою після подачі вверхом, але поперечина врятувала команду США від голу!

52 хв. Активні на початку тайму бельгійці. Збірній США складно навіть повноцінно вийти в атаку.

47 хв. Де Брейне навісив справа і Мертенс м'яко пробив по воротах, але Ховард дістав м'яч з-під поперечини.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45+1 хв. Де Брейне смачно приклався здалеку, але м'яч полетів по центру прямо в руки Ховарда.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу42 хв. Компані грубо зіграв в центрі поля.

40 хв. Знову вжала збірна Бельгії своїх опонентів. Постійно навантажують оборону суперника прострілами і навісами. А захист з цим справляється.

34 хв. Демпсі прийняв м'яч в штрафній суперника і скинув під удар Джонса, який пробив трохи повз ворота.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу31 хв. Елдин виходить замість травмованого Джонсона.

27 хв. Майже повним складом бельгійці зібралися на половині поля суперника. Американці масово обороняються.

23 хв. Вертонген перехопив м'яч у центрі поля, пройшов вперед і віддав ліворуч на де Брейне, який пробив трохи повз ворота.

21 хв. Демпсі ударом з меж штрафного майданчика завершував швидку атаку своєї команди. Але Клінт пробив прямо в Куртуа.

Бельгія - США: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу18 хв. Кемерон в середині поля скосив Мертенса.

16 хв. Цікаво. Вболівальник вибіг на поле, а гравці просто зупинилися. Але стюарди довго не виходили.

12 хв. Альдервейрельд вкинув м'яч з ауту в карний американців, де Мертенс скинув головою м'яч далі - захисник грудьми виніс м'яч на кутовий.

6 хв. Дуже швидко перетинають центр поля американці. Хоча, бельгійці і виглядають могутнішим, американці абсолютно не тушуються.

1 хв. Ориг вивалився на побачення з воротарем, з гострого кута пробив прямо в Ховарда.

Прозвучали гімни. Настав час починати останній матч 1/8 фіналу ЧС-2014

Доброї ночі, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Бельгія - США.

Команда, яка виграє цю дуель, в чвертьфіналі зіграє з переможцем пари Аргентина - Швейцарія.

Збірна Бельгії грала в одній групі з Алжиром, Росією і Південною Кореєю. Всі три поєдинки "Червоні дияволи" виграли - у африканців 2:1, у росіян 1:0 і у корейців 1:0. Алжир і Росія змогли влаштувати проблеми бельгійцям, але підсумковий результат виявився на користь підопічних Вильмотса.

Шлях команди США в плей-офф виявився складнішим. Спочатку була обіграна Гана 2:1, потім на останніх секундах матчу португальці вирвали нічию, а далі був мінімальний програш німцям.

Дріс Мертенс, нападник збірної Бельгії:

"Вважаю, що в попередніх матчах США зіграли добре, я навіть трохи здивований. Дивився їхні матчі, у них дійсно хороша команда. У них є попереду чудовий нападник, і взагалі вони грають дуже злагоджено. Нам буде складно забити гол, але ми впевнені в собі і теж хочемо виграти цей матч. Я чую висловлювання, що ми - фаворити, але всі знають, наскільки гарні США, і не можна вийти з групи проти Німеччини, Португалії та Гани поганій команді. США заслужили тут знаходитися, і це буде дуже складна гра для нас у вівторок. Ми грали проти них двічі за останні роки, але це не полегшує нам завдання".

Клінт Демпсі, нападник збірної США:

"Я думаю, ми довели, що заслуговуємо права вийти з групи. Дуже хотілося вийти в плей-офф, і з допомогою важкої праці ми змогли це зробити. Бельгія з кожним матчем набирала переможний хід. У всіх трьох матчах у них були труднощі, але вони все одно змогли набрати дев'ять очок. Це означає, що нам буде дуже важко. Тим не менш, збірна США не з боязкого десятка. Ми будемо намагатися пройти далі".

Марк Вільмотс, тренер збірної Бельгії:

"Характеризуючи нашого суперника, хочу сказати, що їх дуже сильні футболісти у фізичному плані. Ми готуємося до битви, адже на полі буде переважати боротьба. Ми грали з ними в товариському матчі, але зараз все буде відрізнятися. Офіційний статус поєдинку накладає певну відповідальність. Зараз вирішується доля чвертьфіналіста, тому кожен футболіст повинен викластися на повну, щоб Бельгія пройшла далі".

Тім Ховарт, голкіпер збірної США:

"Наш виступ на чемпіонаті світу викликав небувалий інтерес в США, і для нас, американців, це неймовірне відчуття. Інтерес був запаморочливим, і ми постійно спостерігаємо відео на YouTube, стежимо за цим на Instagram і Twitter. Футбол в нашій країні розвивається стрімкими темпами. Ми зуміли вийти з "групи смерті", хоча шансів нам давали трохи. Тепер ми віримо, що можемо пройти Бельгії".