ru ua

Байден попередив Росію про перспективу подальшої ізоляції

Віце-президент США Джозеф Байден попередив Росію про перспективу подальшої ізоляції у разі продовження своєї політики в українському конфлікті.

Віце-президент США Джозеф Байден попередив Росію про перспективу подальшої ізоляції у разі продовження своєї політики в українському конфлікті. Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Києві, передає кореспондент РБК-Україна.

"Америка не визнає і не буде визнавати російської окупації і спроби анексії Криму. Ми не будемо визнавати і наполягаємо, щоб інші не визнавали. Зараз інший шлях для Росії - це цілий ряд зобов'язань щодо припинення вогню, які вони не виконують, контроль своїх кордонів... Зараз ви (Росія - ред.) повинні забрати своїх військових і зброю. Пан Путін повинен був це зробити, але цього не сталося. Якщо б це відбулося, то ми б могли почати раціональні дискусії щодо санкцій. Зате ми бачимо більш провокаційні дії... Якщо так буде продовжуватися, то Росія буде платити все дорожче, і вона буде все більше ізольована. Робіть те, на що ви погодилися, пан Путін", - заявив Байден.

Він зазначив, що міжнародне співтовариство засуджує дії Росії і надає підтримку Україні у сфері безпеки.

"Це просто неприпустимо, щоб країна в XXI столітті намагалася силою змінити кордони в Європі", - наголосив Байден.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко і віце-президент США Джо Байден домовилися про напрямки фінансової підтримки Україні США спільно з МВФ.