"Батьківщина" звинуватила Гройсмана у маніпуляціях під час представлення реформ

НовиниПолітика    19.05.2017 - 14:54
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

"Батьківщина" зробила заяву

Партія "Батьківщина" звинуватила прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у маніпуляціях під час представлення реформ. Про це йдеться у заяві політсили, опублікованій на сайті "Батьківщини".

"Уряд Володимира Гройсмана вдається до відвертої маніпуляції та брехні, коли представляє свої соціальні реформи – пенсійну, медичну та трудову – які насправді спрямовані лише на знищення українського народу та перетворення громадян на кріпаків", - йдеться у заяві.

У політсилі переконані, що пенсійна реформа, яку презентував прем’єр-міністр, "не є реформою, спрямованою на поліпшення життя пенсіонерів та реформою самої пенсійної моделі".

"Єдина справжня мета цієї реформи – зменшити кількість громадян, які можуть претендувати на пенсійні виплати. Саме тому більшість співробітників шкідливих підприємств позбавляється права на дочасні та пільгові пенсії. А під гаслом "осучаснення пенсій" урядовці Гройсмана планують збільшити страховий стаж з 25 до 35 років – і це автоматично призведе до підвищення пенсійного віку до 65 років. А тим, хто не матиме 35 років стажу, уряд "милостиво" пропонує докупити його – майже за 17 тис. гривень за рік. Чи є у людей перед виходом на пенсію такі гроші? Але такі питання міністрів та самого Гройсмана не хвилюють", - йдеться у заяві.

У "Батьківщині" також заявили, що розповіді про значне загальне підвищення пенсій є "відвертою маніпуляцією". Згідно з аналізом партії, осучаснення пенсій торкнеться менше половини всіх пенсіонерів.

"Ті, у кого зараз мінімальна пенсія, отримають збільшення від 50 до 300 гривень. Але ці гроші зжеруть галопуюча інфляція та шалені комунальні тарифи! Та навіть не це є головною брехнею в пенсійній реформі Гройсмана. Він розповів, що в Україні проживає 26 млн громадян віком від 18 до 60 років. Проте за даними Держстату в 2016 році в нашій державі налічувалось трохи менше 18 млн людей відповідного віку. Звідки прем’єр-міністр "намалював" ще 8 мільйонів українців – велика таємниця уряду. Та ця деталь викриває всю нікчемність так званої реформи!", - йдеться у заяві.

Партія переконана, що до пенсії доживають заледве дві третини українців. "Якщо ж буде запроваджено пенсійну реформу Гройсмана, добре, якщо до пенсії доживе третина наших громадян. Те ж саме стосується медичної та трудової реформ, які так ревно просуває уряд. Медична реформа, яка пропонує ввести платну медицину, напряму порушує конституційні права громадян на безоплатну медичну допомогу. Якщо ці новації пройдуть, малозабезпечені верстви населення будуть назавжди позбавлені спеціалізованих медичних послуг та ліків!", - зазначили автори заяви.

"А зміни до Трудового кодексу, які уряд хоче провести через Верховну Раду в червні цього року, дискримінують права жінок, анулюють права профспілок та надають роботодавцям майже необмежені права на звільнення робітників. Всі ці реформи спрямовані лише на подальше погіршення життя громадян, що прямо суперечить ст. 22 Конституції України, яка забороняє ухвалювати закони, що звужують існуючі права та свободи", - додали у "Батьківщині".

Ця політика, на переконання членів політсили, "є ганебною для народу та нищівною для держави, тому "Батьківщина" вже запропонувала Володимиру Гройсману свою допомогу у написанні та проведенні правильної, спрямованої на захист інтересів громадян України, пенсійної реформи".

"Проте, якщо уряд і надалі чинитиме спроби протягнути свій варіант пенсійної та інших "реформ", нам не залишиться нічого іншого, як домогтись включення до порядку денного Верховної Ради проекту постанови №6385 "Про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності Кабінету Міністрів України незадовільною" та ухвалити цю постанову. Бо тільки відставка Гройсмана та його уряду врятує Україну та наших громадян від нищівних реформ", - резюмували автори заяви. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся