"Батьківщина" об’єднає підприємців усієї країни, - Тимошенко

Новини Економіка 14.10.2016 - 14:29
Фото: Юлія Тимошенко
Фото: Юлія Тимошенко

"Батьківщина" об’єднуватиме підприємців по всій країні в потужну силу. Про це лідер партії Юлія Тимошенко наголосила на брифінгу в Одесі перед початком Форуму підприємців області.

"Ми приїхали для того, щоб почати об’єднання по всій країні середнього класу, малих та середніх підприємців. Для того, щоб не допустити руйнації бізнесу і разом відпрацювати чіткий план дій: що вимагати від президента, прем’єр-міністра, уряду та Верховної Ради, щоб зупинити кілерство відносно підприємництва", – сказала Голова партії.

Тимошенко зазначила, що сьогодні в Одесі відбувається один з робочих форумів підприємців, організованих за сприяння "Батьківщини". Такі ж форуми, за її словами, відбудуться в інших регіонах країни.

"Ми хочемо, щоб підприємці були потужною, об’єднаною силою і щоб вони покладалися на тих, хто може зрозуміти їх, хто може з ними пліч-о-пліч вибороти своє право жити і працювати в Україні", – наголосила лідер "Батьківщини".

Тимошенко розкритикувала уряди Яценюка та Гройсмана за "руйнацію" малого та середнього бізнесу:  "За останні два роки в Україні зникло майже п’ятсот тисяч малих підприємств, а стратегія і тактика управління країною не створюють умов для розвитку середнього класу, малого та середнього підприємництва".

"Сьогодні з малих підприємців взяли наперед податків майже на 33 млрд  грн. Ми були вражені, коли побачили, що великим клановим структурам повернули податок на додану вартість, а малим підприємцям заборгували 24 млрд гривень", – з обуренням констатувала народний депутат.

Політик також звернула увагу на те, що підприємці позбавлені головного інвестора – покупця, адже 85% українців перебувають за межею бідності. "У підприємців "вимили" все: покупця, кредити, обігові кошти", – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона обурена тим, що "підприємці можуть розраховувати лише на дорогі кредити – від 25% річних, у той час коли наближеному до влади бізнесу завдяки ухваленню в першому читанні законопроекту про індустріальні парки намагаються створити в країні "офшорні зони з податковим раєм".

З огляду на це, команда "Батьківщини", як запевнила Тимошенко, проїде всією країною та об’єднуватиме підприємців у потужну силу так само, як аграріїв, вчителів і викладачів.

"Ми хочемо, щоб малі підприємці знали: їм є на кого спиратися, їм є до кого звертатися для того, щоб їхній голос був почутий у Верховній Раді. Парламент прогнилий і корумпований, прогнила та корумпована владна верхівка в Україні. Але в Раді є здорові сили, на які люди, середній клас можуть опертися!", – підсумувала голова фракції.