Азаров доручив вжити всіх необхідних заходів для піймання Мельника

НовиниПолітика    09.08.2013 - 16:52
Микола Азаров доручив міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку вжити всі необхідні заходи для піймання втікача екс-ректора податкової академії Петра Мельника. Про це Азаров заявив на своїй сторінці в Facebook.

Микола Азаров доручив міністру внутрішніх справ України Віталію Захарченку вжити всі необхідні заходи для піймання втікача екс-ректора податкової академії Петра Мельника. Про це Азаров заявив на своїй сторінці в Facebook.

"Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко доповів мені про цей інцидент (втечу Мельника). Я доручив йому вжити всіх необхідних заходів, які вживають органи внутрішніх справ у подібних ситуаціях. Вважаю таку поведінку Мельника неприпустимою", - сказав Азаров.

Нагадаємо, що сьогодні екс-ректор Мельник втік з-під домашнього арешту. МВС вже оголосило його в розшук. При цьому адвокат Мельника Руслан Місюна, не знає, де перебуває його підзахисний. "Утік чи Петро Мельник я не знаю, однак вдома його немає", - заявив Місюна. МВС, тим часом, повідомляє, що виїхать з країни за своїми документами, Мельник не міг.

Сьогодні вранці слідчим було подано до суду клопотання про зміну запобіжного заходу Петру Мельнику з домашнього арешту на утримання під вартою. З цим клопотанням, відповідно до статті 184 КПК України, підозрюваний був ознайомлений заздалегідь.

Прокуратура Київської області розпочала перевірку дій працівників міліції під час контролю ними роботи електронного засоби стеження за Петром Мельником. Варто відзначити, що Петро Мельник став першим високопосадовцем в Україні, до якого було застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під домашнім арештом. Цей захід діє в Україні згідно з нормами нового КПК.

Нагадаємо, ректор Національного університету Державної податкової служби, колишній народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітники ГУБОЗ при передачі хабара в розмірі 40 тис. і 80 тис. гривень, які чиновник вимагав від батьків абітурієнтів за "сприяння у вступі".

Крім того, під час обшуку в кабінеті слідчі вилучили ще 30 тисяч доларів.

У той же день Мельника госпіталізували до лікарні швидкої допомоги з діагнозом "блокада серця". Пізніше захист Мельника стверджувала, що у нього гіпертонічний криз.

Петро Мельник був народним депутатом Верховної Ради III та V скликань. На виборах у ВР VII скликання восени 2012 р. балотувався як мажоритарник по округу № 95 (Київська обл.). Втім, здобути перемогу йому не вдалося. При цьому, за підсумками мажоритарної кампанії в Київській обл., Більше половини округів опинилися за Партією регіонів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top