Азаров доручив визначити заходи щодо державної підтримки підприємств хімічної галузі

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив визначити заходи щодо державної підтримки підприємств хімічної галузі. Про це він заявив відкриваючи сьогодні, 11 вересня 2013 р., засідання уряду, передає прес-служба Кабміну.

"Доручаю віце-прем'єр-міністру Бойку разом з міністрами промислової політики Короленком та економічного розвитку і торгівлі Прасоловим здійснити глибокий секторальний аналіз ситуації та визначити заходи щодо державної підтримки підприємств хімічної галузі, які б забезпечили відновлення виробництва в першу чергу органічної продукції, гумових виробів, первинних пластмас, складних мінеральних добрив тощо. Головну увагу треба приділити стимулам і заходам, які забезпечать конкурентоспроможність української продукції", - зазначив прем'єр.

Крім того Азаров наголосив на тому, що рентабельна робота українських хімічних підприємств неможлива на "дуже дорогому російському газі".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся