Азаров доручив Арбузову активізувати роботу Земельного банку

Середа 10 квітня 2013 11:11

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив першому віце-прем'єр-міністру Сергію Арбузову активізувати роботу Земельного банку. Про це він сказав сьогодні під час засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми прийняли рішення про створення Земельного банку. Від рішення час переходити до практичної роботи. Уже поточного року банк повинен стати активним фактором аграрного ринку. Все це - можливості, інструменти для активізації індустрії машинобудування для агросектора. Міністерство економіки, Міністерство промислової політики і Міністерство аграрної політики та продовольства зараз повинні розпочати практичну координацію виробничих планів, запуск проектів та їх виконання. Це дуже масштабна і "сконцентрована" у часі робота. Доручаю її активізувати першому віце-прем'єр-міністру України Сергію Геннадійовичу Арбузову," - сказав Азаров.

Читайте також: Від відкриття Земельного банку виграють фермери і малі і середні агропредприятия, - МінАП

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся