Азаров, Льовочкін та Герман увійшли до оргкомітету з підготовки та відзначення 21-ї річниці незалежності України

Неділя 15 липня 2012 16:51

Кабінет міністрів України затвердив склад організаційного комітету з підготовки та відзначення 21-ї річниці незалежності України. До оргкомітету увійшли прем'єр-міністр Микола Азаров, голова Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, радник Президента України, керівник головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Відповідне розпорядження № 454-р, розроблене Міністерством культури України на виконання плану організації виконання указу Президента України від 19 червня 2012 року №402 "Про відзначення 21-ї річниці незалежності України", прийнято на засіданні уряду 11 липня 2012 року.

До складу оргкомітету увійшли також міністр культури Михайло Кулиняк, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, голова Укрдержархіву Ольга Гінзбург, голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович, міністр економічного розвитку та торгівлі Петро Порошенко та інші високопосадовці.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся