ua en ru

Азаров: Хорошковський очолить комісію з питань протидії незаконним захопленням і поглинанням підприємств

Міжвідомчу комісію з питань протидії незаконним захопленням і поглинанням підприємств очолюватиме перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський. На цьому наголосив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з екс-міністром закордонних справ Великобританії Малкольмом Ріфкіндом, повідомляє прес-служба уряду.

Микола Азаров повідомив, що в Україні значно розширені права антикорупційного комітету: він буде працювати при Раді національної безпеки України під керівництвом Секретаря РНБО Андрія Клюєва.

"Цим самим піднято на значно високий рівень тему боротьби з корупцією та антирейдерством", - наголосив Микола Азаров.

Глава уряду повідомив, що за корупційні злочини за останні два роки в Україні притягнуто до відповідальності більше чиновників, ніж за всі 20 років незалежності. "І ця робота буде продовжена", - запевнив він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 24 жовтня 2011 р. прийняв рішення відновити діяльність Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств. Головне завдання, яке ставиться перед комісією, - викорінити рейдерське свавілля і дати критичну оцінку чиновникам, які не борються з цим явищем або навіть потурають незаконним діям.