Австрія спростувала можливість відкриття "представництва" ЛНР, - посол

НовиниПолітика    15.09.2016 - 21:24
Фото: посол України в Австрії Олександр Щерба
Фото: посол України в Австрії Олександр Щерба
"Міністра економічного розвитку і торгівлі" ЛНР оголосили в розшук ЛНР і ДНР оголосили про введення режиму "припинення вогню" з 15 вересня

ЛНР мала намір з Австрії "координувати доставку гуманітарної допомоги"

Австрія спростовує можливість відкриття дипломатичного або консульського "представництва" самопроголошеної "Луганської народної республіки" на території країни. Про це йдеться в ноті МЗС Австрії, повідомив в Facebook посол Олександр Щерба.

"Республіка Австрія підтримує суверенітет, політичну незалежність, єдність і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, як зафіксовано в Резолюції ГА ООН 68/262 від 27 березня 2014 року. Самопроголошена "Луганська Народна Республіка" не визнається Австрією і не може відкрити в Австрії ні дипломатичного, ні консульського представництва. Питання представництва ЛНР в Австрії" закрито", - повідомив Щерба.

Відзначимо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ЛНР має намір відкрити представництво" в Австрії, щоб координувати доставку гуманітарної допомоги.

 

Отримали ноту МЗС Австрії. "Республіка Австрія підтримує суверенітет, політичну незалежність, єдність та територіальну...

Опубліковано Alexander Scherba 15 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС Чехії застосує юридичні механізми проти "представництва" ДНР.

Теги: ЛНР, Австрия
Читайте в розділі

Туск ще розраховує на проведення торгового саміту між ЄС і Канадою в четвер

Шотландія має намір запропонувати "гнучкий" сценарій Brexit

Норвегія та ще три країни продовжили санкції проти Росії

On Top