Аварія Іл-76 в Іркутській області: загинули всі пасажири літака

НовиниСуспільство    04.07.2016 - 00:28
Фото: спеціальна комісія з розслідування аварії Іл-76 вже приступила до роботи
Фото: спеціальна комісія з розслідування аварії Іл-76 вже приступила до роботи

Два "чорні скриньки" вже передані для розшифровки

Всі десять осіб, що знаходилися на борту літака Іл-76, який зазнав аварії в Іркутській області і розбився, загинули. Про це в неділю, 3 липня, повідомив Міждержавний авіаційний комітет (МАК).

"За наявною інформацією, 10 членів екіпажу, які перебували на борту, загинули, повітряне судно повністю зруйновано", - йдеться в повідомленні МАК.

Раніше в оперативному штабі з ліквідації наслідків катастрофи припустили, що знаходилися на борту літака 10 чоловік, швидше за все, загинули.


"Чорні ящики", виявлені на місці події, вже передані представникам МАК. Стан мовного самописця співробітники Слідчого комітету оцінили як "задовільний".

Крім цього, додали в МАК, була сформована комісія з розслідування даної події. Члени комісії вже приступили до роботи на місці катастрофи.

Також за фактом катастрофи порушено кримінальну справу за ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту). Слідчі Східно-Сибірського слідчого управління на транспорті вже вилучили документацію по справі про катастрофі Іл-76 в Іркутській області, а також допитали причетних до організації перельоту.

Нагадаємо, у Росії виявили другий "чорний ящик" на місці аварії Іл-76.

 

On Top