Аваков перегляне показники ефективності роботи поліції

Аваков перегляне показники ефективності роботи поліції
Фото: Арсен Аваков

МВС впроваджує європейську систему оцінки поліції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков скасував 86 показників ефективності роботи міліції та має намір впровадити європейську систему оцінки поліції. Про це Аваков повідомив в Facebook.

"Ми все перезавантажуємо. З метою запровадження європейської моделі оцінки поліції сьогоднішнім наказом скасував усі 86 обов'язкових показників оцінки. Буде впроваджена абсолютно нова модель оцінки ефективності поліцейської роботи, що базується на довірі населення", - зазначив Аваков.

За його словами, МВС буде оцінювати поліцію за результатами зовнішнього опитування, оцінкою бізнес-середовищем ефективності поліцейської діяльності, результатами внутрішнього опитування; результатами виконання пріоритетних завдань.

Их было 86 - 86(!) показателей эффективности работы милицицейского подразделения. Регистрированные преступления по раз...

Posted by Арсен Аваков on 13 ноября 2015 г.

Нагадаємо, начальник Головного управління Національної поліції у Київській області Вадим Троян повідомив деталі переходу міліції в поліцію в Київській області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся