Аваков анонсував створення бригади спецпризначення в Нацгвардії

НовиниПолітика    13.09.2015 - 10:53
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков

Глава МВС планує вибудувати зразкове воєнізоване відділення спеціального призначення

Національна гвардія України поступово перейде на професійну основу, а в її складі буде сформовано бригаду спеціального призначення з досвідчених бійців. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомили у прес-службі МВС України.

"До нового підрозділу будуть брати не за мобілізацією та строковим призовом, а тільки добровольців, які висловили бажання служити у бригаді, пройшли конкурсний відбір і уклали контракт. Ми хотіли б бачити серед контрактників і будемо вітати, насамперед, бійців і офіцерів, які пройшли АТО, а також мають досвід служби в миротворчих місіях, знайомі зі стандартними оперативними процедурами НАТО. Людей з реальним досвідом бойових дій, які хочуть гідно служити Україні", - зазначив Аваков.

За словами міністра внутрішніх справ, необхідно, насамперед, змінити якість управління і бойової підготовки.

"На основі таких підходів, з новою бригади ми вибудуємо зразкове воєнізоване відділення спеціального призначення, повністю навчимо його за натовськими стандартами і, поступово, крок за кроком, переведемо за цим зразком всю Нацгвардію на професійну основу. Ми йдемо шляхом скорочення мобілізованих, призовників-строковиків і збільшення професійних контрактних воїнів у Нацгвардії", - наголосив Аваков.

Нагадаємо, раніше про плани створити в Нацгвардії мобільний спецназ заявляв секретар Ради націоналньой безпеки і оборони Олександр Турчинов. "Це мобільні групи, які проходять серйозне навчання, які пройшли фронт. Саме на них покладається завдання нейтралізації, а за необхідності і знищення будь-яких бандитських, диверсійних, терористичних угруповань. Саме на них покладається завдання захистити Україну і наших громадян від внутрішнього ворога", - зазначав секретар РНБО.

Крім того, до кінця року в Україні мають з'явитися перші підрозділи спецпризначення МВС КОРД (корпус оперативно-раптової дії, - ред.).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top