ru ua

Audi має намір придбати Ducati приблизно за 860 млн євро

Audi, яка належить німецькому автоконцерну Volkswagen, погодилася придбати Ducati приблизно за 860 млн євро (1,12 млрд дол.), включаючи борги італійського виробника мотоциклів. Про це повідомили Reuters обізнані джерела.

Як сказав один з них, заборгованість італійської компанії значно нижча 200 млн євро.

Раніше джерела повідомляли, що Audi досягла угоди з приводу Ducati з його головним акціонером Investindustrial і планує оголосити про операцію в цю середу, 18 квітня.

Деякі аналітики, проте, поставили під питання розумність покупки для Volkswagen, вказавши, що її головними завданнями зараз є інтегрування Porsche і об'єднання операцій виробників вантажівок MAN і Scania.

"При придбанні Ducati Volkswagen рухала швидше пристрасть до брендів, ніж промислова або фінансова логіка", - вважає Арндт Еллінгхорст з лондонського відділення Credit Suisse.

Після покупки Ducati число марок у володінні Volkswagen збільшиться до 12: під різними брендами концерн випускає зараз практично весь спектр транспортних засобів - від економічних машин для міста до 40-тонних вантажівок.

Нагадаємо, чистий прибуток Volkswagen в 2011 р. склав рекордні 15,8 млрд євро, операційний прибуток Volkswagen за 2012 р. очікується на рівні 11,3 млрд євро.