ua ru

AT&T придбає у Deutsche Telekom оператора T-Mobile USA за 39 млрд дол

Німецька телекомунікаційна компанія Deutsche Telekom AG досягла угоди про продаж свого американського підрозділу T-Mobile USA однієї з найбільших телекомунікаційних компаній США - AT&T. Угода між компаніями було схвалено їх радами директорів. Вартість операції, яка буде здійснена готівкою і в акціях, складе 39 млрд дол., передає РБК з посиланням на Associated Press.
За умовами угоди, Deutsche Telekom отримає близько 8% акцій AT & T, близько 25 млрд дол. американська компанія виплатить готівкою. Передбачається також, що представник Deutsche Telekom увійде до ради директорів AT&T. Злиття AT&T і T-Mobile USA об'єднає активи другої і четвертої за величиною в США телекомунікаційних компаній, відзначає агентство.
Раніше в цьому місяці інформовані джерела повідомляли, що Deutsche Telekom вела переговори про продаж американського підрозділу T-Mobile компанії Sprint Nextel в обмін на мажоритарну частку в об'єднаній структурі. Представники Deutsche Telekom у свою чергу заявили, що розглядають різні варіанти, у тому числі повну або часткову продаж американського бізнесу.
Група Deutsche Telekom надає телекомунікаційні послуги 200 млн клієнтів в 50 країнах. Річна виручка перевищує 60 млрд євро, причому більше половини всіх доходів Deutsche Telekom отримує за межами Німеччини. Штаб-квартира Deutsche Telekom AG знаходиться в Бонні. Уряд ФРН володіє 14,8% статутного капіталу компанії, вільно звертаються 68,3% акцій.
Компанія AT & T Inc. була утворена в результаті злиття SBC Communications і AT&T Corp. в листопаді 2005 р. Компанія надає послуги в області телефонії, телекомунікації, доступу в Інтернет, кабельного телебачення та інші.