Збірна Аргентини у рівному матчі в кінці другого овертайму обіграла збірну Швейцарії.

1 липня, 19:00
Сан-Паулу, "Арена де Сан-Паулу"
Аргентина - Швейцарія, 1:0
Гол:
Ді Марія, 118
Аргентина: Ромеро - Сабалета, Фернандес, Гарай, Рохо - Маскерано, Гагу, Ді Марія - Мессі, Лавессі, Ігуаїн
Швейцарія: Бенальо - Ліхтштайнер, Джуру, Шер, Родрігес - Берами, Інлер, Джака, Шачирі, Мехмеді - Дрмич

Фінальний свисток!

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу120+3 хв. Гарай поклав на газон Шакірі поруч зі своєї штрафної.

120 хв. ШТАНГА! Джемали пробив головою після подачі зліва, але стійка врятувала Аргентину!

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу118 хв. ДІ МАРІЯ!!!! Мессі пройшов по центру до штрафної і віддав наліво на хід Ді Марії, який в дотик низом відправив м'яч у лівий кут!

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу114 хв. Мехмеді йде з поля - замість нього вийшов Джемали.

109 хв. Ді Марія бив з правого краю штрафного, але Бенальо дістав м'яч з дев'ятки!

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу106 хв. Биглия поміняв Гаго

Перерва

105 хв. Видали кілька неймовірних по техніці хвилин швейцарців - накручують як хочуть суперників підопічні Хітцфельда. Виглядає ефектно і красиво.

100 хв. Мало що виходить в атаці у Аргентини. Паси на фланг ще доходять, а от далі вже не знають що з м'ячем робити.

95 хв. А от старт овертайму активніше почали швейцарці - кілька подач пройшло в штрафну суперника, але без ударів.

Полюбилися командам грати на ЧС овертайму. Нас чекає ще 30 хвилин.

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу90 хв. Рохо зірвав контратаку суперника.

86 хв. Намагаються аргентинці не довести справу до додаткового часу. Але оборона суперника поки збоїв не дає.

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу82 хв. Дрмич йде з поля - Сеферович з'явиться.

78 хв. Мессі з м'ячем увійшов у штрафну і добре низом пробив, але Бенальо накрив м'яч!

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу74 хв. Паласіо виходить замість Лавессі.

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу73 хв. Фернандес в центрі поля зрубав Ді Марію.

68 хв. Мессі пробив з лінії штрафного трохи вище воріт.

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу66 хв. Фернандес змінює в грі Джака.

62 хв. Ігуаїн пробив з центру штрафного і Бенальо дістав м'яч з під поперечини!

58 хв. Рохо пробивав з гострого кута і Бенальо довелося вступати в гру.

53 хв. І знову після активності аргентинців збірна Швейцарії зібралась вирівнювати ситуацію. Примітно, але більшість своїх атак європейці намагаються завершити ударом.

47 хв. Знову активніше почали аргентинці. Але оборона Швейцарії продовжує грати впевнено.

Слідкуємо за другим таймом

Перший тайм завершено

44 хв. Включилися аргентинці. Вони намагаються широкої грою розтягнути оборону суперника. Але поки безуспішно.

39 хв. Дрмич вискочив на побачення з Ромеро, але через вагання, не зміг нормально перекинути воротаря.

Аргентина - Швейцарія: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу37 хв. Джако грубо зіграв в центрі поля.

32 хв. Маскерано пасом знайшов у штрафному Мессі, але пас вийшов дуже сильним і Лео не зміг нормально прийняти м'яч.

28 хв. Ромеро! Шакірі пройшов праворуч уздовж лицьової лінії і віддав в центр на Джако, але з ударом швейцарця впорався воротар!

24 хв. Мессі м'яко навісив зі штрафного і Ігуаїн пробив головою, але м'яч пройшов вище воріт.

19 хв. Вирівнялася гра команди багато часу проводять у центрі підлогу. Правда, аргентинці легше біжать в атаку, але поки безрезультатно.

14 хв. Ромеро зіграв впевнено після дальнього удару Мехмеді.

9 хв. Відповідь від швейцарців - Шачирі спробував пробити здалеку, але не влучив по воротах.

4 хв. Активно розпочали гру аргентинці, які забрали м'яч собі. Досить очікуваний початок матчу.

Починається матч

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Аргентина - Швейцарія.

Той, хто виграє матч плей-офф Аргентина - Швейцарія в чвертьфіналі зійдеться з переможцем поєдинку Бельгія - США.

Аргентина виграла всі три поєдинки у своїй групі. Але назвати ці перемоги легкими складно - Боснія, Іран та Нігерія були обіграні з мінімальним рахунком. При цьому, за три матчі аргентинці пропустили три голи, що говорить про не найкращу оборону. Натомість, знайшов свою гру у збірній Мессі, який відзначився чотирма голами з шести командних.

Швейцарці виграли у тих, у кого повинні були виграти і програли тим, кому могли. У рівному матчі спочатку був обіграний Еквадор, потім "червоні" були розбиті французами 2:5, а після швейцарці відігралися на Гондурасі - 3:0. При чому, в останньому матчі хет-трик зробив Шачирі.

Оттмар Хітцфельд, головний тренер збірної Швейцарії:

"Ми будемо використовувати добре функціонуючі мережі. Кожному гравцеві потрібно сконцентруватися і бути уважним, щоб зіграти на найвищому рівні. Ми повинні думати про всі наші позиції та бути готовими вичікувати і не допускати помилок. І тоді у нас вийде зупинити Мессі. Я отримую задоволення, бачачи, як він грає у футбол. Я - його вболівальник, як і всі, хто любить футбол. Однак нічого з того, що він зробить у вівторок, мене не зможе надихнути".

Хав'єр Маскерано, півзахисник збірної Аргентини:

"Звичайно, я мрію про перемогу на чемпіонаті світу, але намагаюся не загадувати так далеко. Це було б помилкою. Не можна думати про те, що станеться потім. Потрібно зосередитися на підготовці до найближчої гри. Англія, Італія, Іспанія, Португалія - ось список команд, які теж могли б претендувати на перемогу в чемпіонаті світу, але вже залишили турнір. Головне - думати тільки про свою гру. Мессі - наш лідер. Саме з його допомогою збірна Аргентини крок за кроком рухається вперед".

Серхіо Ромеро, воротар збірної Аргентини:

"Мессі примудряється кожен раз робити щось нове, щось інше. Нам пощастило, що він грає за нас. Важко знайти слова, щоб описати його винятковість. Ми просто щасливі, що він виступає разом з нами на цьому рівні, він допомагає грати кожному з нас. Мессі - це абсолютна зірка. Він просто гравець іншого рівня. Я отримую задоволення від спостереження за його грою. І слава Богу, мені не потрібно ловити м'ячі після його ударів".