ru ua

АП закликала Агентство держмайна України вирішити питання заборгованості ВАТ "Сумихімпром" перед 11 банками, - УКБС

Адміністрація Президента України (АП) звернулась до Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном (Агентство держмайна України) з проханням розглянути питання щодо врегулювання проблемної заборгованості ВАТ "Сумихімпром" перед 11 банківськими установами, що складає близько 500 млн грн тільки основного боргу. Про це повідомляє прес-служба асоціації "Український Кредитно-Банківський Союз" (УКБС).

Одночасно, АПУ запевнила УКБС, що питання реформування та розвитку промислового комплексу знаходиться на постійному контролі Глави держави.

"Так, Програмою економічних реформ України на 2010-2014 рр. передбачено проведення системних реформ у різних галузях економіки держави. Тому, питання врегулювання заборгованості ВАТ "Сумихімпром" перед 11 банківськими установами опрацьовується профільними органами виконавчої влади та робочими групами Комітету з економічних реформ", - йдеться у повідомленні АПУ.

ВАТ "Сумихімпром" є найбільшим виробником фосфатних добрив, а також другим по величині виробником двоокису титану в Україні.