Apple купила стартап, що розробляє штучний інтелект

НовиниТелеком & IT    06.08.2016 - 08:28
Фото: покупка компанією Apple стартапу Turi - це частина боротьби між Google, Facebook і Amazon
Фото: покупка компанією Apple стартапу Turi - це частина боротьби між Google, Facebook і Amazon
Verizon набуває розробника рішень GPS-моніторингу за 2,4 млрд доларів АМКУ дозволив Horizon Capital отримати контроль над “Датагруп"

Сума угоди склала 200 млн доларів

Компанія Apple придбала стартап Turi Inc., який займається розробкою штучного інтелекту. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на знайомі з ситуацією джерела.

Згідно з повідомленням, сума угоди склала близько 200 млн доларів.

Стартап Turi допомагає розробникам створювати програмне забезпечення і сервіси, які використовують підрозділ штучного інтелекту, званий "машинним навчанням" (спрямований на розвиток методів побудови алгоритмів, здатних навчатися).

Також стартап володіє системами, що дозволяють компаніям виявляти шахрайство, аналізувати поведінку споживачів і краще визначати потенційних користувачів.


Як повідомило одне з джерел Bloomberg , дана угода - це частина боротьби між Google, Facebook і Amazon, спрямована на одержання переваги в області штучного інтелекту, особливо - у сфері так званих "всепроникаючих обчислень", що передбачають автоматичне визначення бажань споживача.

За його словами, технологія Turi, зокрема, може інтегруватися в голосовий помічник Siri і "визначити нові шляхи взаємодії комп'ютера і людини".

Інше джерело Bloomberg , знайоме з умовами угоди розповіло, що Apple розглядає придбання Turi як отримання доступу до зростаючої спільноти дослідників штучного інтелекту.

Нагадаємо, Apple буде платити до 200 тис. доларів за виявлені вразливості в ПО.

 

Читайте в розділі

Verizon продає свої дата-центри за 3,6 млрд доларів

Vodafone Україна переходить на SIM-карти з підтримкою 4G

В Україні почалася робота з розробки зв'язку 5G

On Top