Apple купила стартап, що розробляє штучний інтелект

Субота 06 серпня 2016 08:28
Apple купила стартап, що розробляє штучний інтелект
Фото: покупка компанією Apple стартапу Turi - це частина боротьби між Google, Facebook і Amazon

Сума угоди склала 200 млн доларів

Компанія Apple придбала стартап Turi Inc., який займається розробкою штучного інтелекту. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на знайомі з ситуацією джерела.

Згідно з повідомленням, сума угоди склала близько 200 млн доларів.

Стартап Turi допомагає розробникам створювати програмне забезпечення і сервіси, які використовують підрозділ штучного інтелекту, званий "машинним навчанням" (спрямований на розвиток методів побудови алгоритмів, здатних навчатися).

Також стартап володіє системами, що дозволяють компаніям виявляти шахрайство, аналізувати поведінку споживачів і краще визначати потенційних користувачів.


Як повідомило одне з джерел Bloomberg , дана угода - це частина боротьби між Google, Facebook і Amazon, спрямована на одержання переваги в області штучного інтелекту, особливо - у сфері так званих "всепроникаючих обчислень", що передбачають автоматичне визначення бажань споживача.

За його словами, технологія Turi, зокрема, може інтегруватися в голосовий помічник Siri і "визначити нові шляхи взаємодії комп'ютера і людини".

Інше джерело Bloomberg , знайоме з умовами угоди розповіло, що Apple розглядає придбання Turi як отримання доступу до зростаючої спільноти дослідників штучного інтелекту.

Нагадаємо, Apple буде платити до 200 тис. доларів за виявлені вразливості в ПО.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся