Апеляційний суд залишив у силі рішення про арешт підозрюваного у викраденні Гончаренка

НовиниНадзвичайні події    20.03.2017 - 18:33
Фото: суд залишив у силі рішення про арешт Кушнарьова
Фото: суд залишив у силі рішення про арешт Кушнарьова

Апеляційний суд Одеської області залишив у силі рішення суду про арешт Кушнарьова на 2 місяці

Апеляційний суд Одеської області залишив у силі рішення суду про арешт на 2 місяці, тобто до 25 квітня, депутата райради Одеської області Олександра Кушнарьова, якого підозрюють у організації викрадення народного депутата Олексія Гончаренка, передає "Радіо Свобода" .

За словами адвоката затриманого Пахарадіна Хасуєва, засідання тривало майже 4 години і проходило у напруженій атмосфері, однак суддівська колегія "уважно заслухала аргументи сторін захисту і звинувачення".

Зазначено, що 15 березня рішення про продовження арешту було прийняте щодо Анатолія Слободяника, другого фігуранта справи про спробу викрадення народного депутата Олексія Гончаренко.

Відомо, що депутат Лиманської районної ради (Одеська область) від "Опозиційного блоку" Олександр Кушнарьов планував організувати викрадення Гончаренко, щоб помститися за загибель свого сина, Геннадія Кушнарьова, 2 травня 2014 року у Будинку профспілок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Приморський районний суд Одеси на 2 місяці заарештував ймовірного замовника викрадення Олексія Гончаренка - депутата Лиманської райради Одеської області Олександра Кушнарьова.

On Top