Антимонопольні справи ЄС проти Google будуть завершені в найближчі кілька місяців

Вівторок 23 травня 2017 02:30
Антимонопольні справи ЄС проти Google будуть завершені в найближчі кілька місяців
Фото: Google

Скоро з'являться рішення по справах пошуку Google, AdSense, Android

В найближчі кілька місяців антимонопольні органи Європейського союзу визначать, чи зловживала компанія Google Alphabet своїм домінуванням в інтернеті та інших областях. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву представника Єврокомісії.

"У найближчі кілька місяців ми прийдемо до рішення у справах Google, пошуку Google AdSense, і для мене найбільш цікавим буде Android", - заявив головний економіст комісії з конкуренції Томмазо Валлетті.

Згідно з інформацією видання, комісія вже попередила Google про те, що компанію будуть штрафувати, якщо її визнають винною в порушенні антимонопольних правил ЄС. Санкції можуть досягати 10% щорічного глобального обороту по кожному випадку порушення.

Компанія Google відкидала звинувачення раніше, заявляючи, що її інновації розширили вибір для європейських споживачів і сприяли конкуренції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада ЄС може накласти штраф на компанії Facebook, Twitter і Google за порушення прав користувачів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся