Англійська мова втрачає значення в Європі, - Юнкер

П'ятниця 05 травня 2017 14:58
Англійська мова втрачає значення в Європі, - Юнкер
Фото: Жан-Клод Юнкер

Юнкер виступив з промовою на французькою мовою

Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер виголосив промову про стан Європейського союзу у Флоренції французькою мовою, так як англійська "втрачає своє значення в Європі". Про це повідомляє Politico.

"Я вагався між англійським і французьким. Але свій вибір зробив, і буду говорити французькою мовою. Тому що англійська мова повільно, але впевнено втрачає важливість в Європі. У найближчу неділю у Франції відбудеться другий тур президентських виборів, і я хочу, щоб французький народ розумів, що я кажу про важливість ЄС", - заявив Юнкер.

Нагадаємо, в 2014 році президент України Петро Порошенко заявляв, що в Україні треба говорити про особливий статус англійської мови, а не російської. Порошенко заявляв, що українці обов'язково повинні володіти англійською. Він підкреслив, що на багатьох міжнародних зустрічах в Адміністрації Президента та Кабінеті міністрів, де доводиться спілкуватися англійською, вже не запрошують перекладачів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся