ru ua

Англійська мова стала обов'язковою для всіх співробітників МЗС України, - Клімкін

Англійська мова стала обов'язковою для всіх співробітників МЗС України, - Клімкін Фото: Павло Клімкін

Для персоналу буде достатньо функціонального рівня знання English

Англійська мова стала обов'язковою в Міністерстві закордонних справ України для всіх дипломатів та адміністративно-технічного персоналу зовнішньополітичного відомства. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму Twitter-акаунті.

Обов'язковим для українських дипломатів буде "оперативний" рівень знання англійської мови. Представникам адміністративно-технічного персоналу МЗС достатньо буде "функціонального" рівня.

"Рівень знання англійської мови буде одним із ключових критеріїв при наступній атестації працівників зовнішньополітичного відомства України. Знання інших іноземних мов буде додатковою перевагою", - написав Клімкін, закликавши почати удосконалювити знання іноземних мов, а не розраховувати на персональні виключення або тимчасовість застосування цих вимог.

За словами глави МЗС, працівникам, які на сьогодні не відповідають цій вимозі, буде ще раз надано можливість підвищити рівень володіння англійською мовою.

"Уже пропонував і пропоную використовувати термін перебування за кордоном для удосконалення та вивчення нових мов, розуміння ментальності, цінностей і культурних особливостей, а "дивитися" на те, що відбувається у країнах перебування, як сіквел з іншої реальності, немає сенсу", - підсумував Клімкін.

Нагадаємо, місяць тому, в середині липня міністр закордонних справ Павло Клімкін запустив реформу зовнішньополітичного відомства України.