АМКУ в 2013 р. планує розібратися з монополізацією ринку підключення до інженерних мереж, - Цушко

Понеділок 28 січня 2013 15:46

Антимонопольний комітет України (АМКУ) в 2013 р. планує розібратися з монополізацією ринку підключення до інженерних мереж, а також ринку супутніх послуг при наданні адміністративних послуг, ринку оренди землі та ритуальних послуг. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Антимонопольного комітету України Василь Цушко, передає кореспондент РБК-Україна.

"У нас є проблема при підключенні до енергетики, до газових мереж, до водопроводу, до каналізації. Ці ринки підключень у нас пріоритетні на 2013 р. Наступний - це ринок послуг, які надають при наданні адміністративних послуг. Президент України доручив Антимонопольному комітету моніторити, як надаються адмінпослуги. ...Є такий момент, що для отримання адміністративної послуги, ти повинен отримати ще якісь послуги і там існує непорядок", - сказав Цушко.

Також пріоритетним ринком на 2013 р. є ринок оренди земель сільськогосподарського призначення. "У деяких регіонах монополізація, нерівні умови при наданні земель в оренду. В тому числі, нерівна оплата за оренду", - додав Цушко.

При необхідності, як сказав Цушко, комітет буде звертатися до уряду для прийняття потрібних законів.

Читайте також: АМКУ в 2013 р. планує дослідити ринок торгівлі ліками

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся