АМКУ вимагає від нафтотрейдерів привести ціни на пальне до економічного обґрунтованого рівня до 10 січня 2013 р

НовиниЕкономіка    26.12.2012 - 09:50

Антимонопольний комітет України (АМКУ) вимагає від нафтотрейдерів привести ціни на пальне до економічного обґрунтованого рівня до 10 січня 2013 р. Таку позицію Антимонопольного комітету України озвучив заступник голови комітету Федір Влад під час зустрічі з представниками лідерів вітчизняного ринку пального у зв'язку з високим рівнем торговельних надбавок роздрібних реалізаторів, передає прес-служба відомства.

Як підкреслив Влад, комітет стурбований ціновою ситуацією, що склалася на ринку нафтопродуктів, і очікує від операторів адекватної реакції до 10 січня 2013 року. "Термін, який ми відводимо - точка відліку. І якщо не буде конкретних результатів, комітет перейде від формату круглого столу до іншої форми спілкування", - наголосив заступник голови комітету.

У свою чергу, присутній на зустрічі директор УО "Укрнафтохімпереробка" Михайло Міндреску, який очолює секретаріат експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, зазначив: "Ми розуміємо стурбованість Комітету і виправимо ситуацію", уточнивши, що до 10 січня 2013 року учасники ринку матимуть можливість відреагувати на вимогу комітету.

Читайте також: Роздрібний продаж палива в Україні в листопаді 2012 р. знизився на 6,7% - до 6,523 млрд грн

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top