АМКУ створив підрозділ, що вивчає доцільність виділення держдопомоги

П'ятниця 10 червня 2016 10:48
АМКУ створив підрозділ, що вивчає доцільність виділення держдопомоги
Фото: Антимонопольний комітет України

Крім рідкісних винятків, держдопомогу буде вважатися антиконкурентної і забороненої

Антимонопольний комітет України створив підрозділ, який буде вивчати доцільність виділення державної допомоги. Про це повідомив голова антимонопольного комітету Юрій Терентьєв під час форуму Ukranian Antitrust у п'ятницю, 10 червня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Створено окремий підрозділ з державної допомоги, це буде новий підхід до державної допомоги в цілому і в роботі Антимонопольногоо комітету. Державна допомога буде вважатися антиконкурентною і забороненою крім випадків, коли це необхідно",- зазначив Терентьєв.

Він додав, що також посилено функціонал департаменту розслідувань АМКУ.


"Оновлено склад комітету, керівництво комітету, реформована внутрішня структура Антимонопольного комітету з метою преактивного впливу на проблеми, які спотворюють конкуренцію",- підкреслив Терентьєв.

За його словами, в квітні 2016 була затверджена методика розрахунку ефективності територіальних відділень АМКУ.

"Реформований департамент конкурентної політики, була посилена функція стратегії, методології та економічного аналізу", - додав Терентьєв.

Нагадаємо, раніше голова антимонопольного комітету Терентьєв заявив, що в АМКУ будуть працювати американські експерти.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся