АМКУ дозволив Irish Bank разом з А1 Group отримати контроль над QIPG Refinance

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Irish Bank Resolution Corporation Limited (Ірландія) через дочірню компанію IBRC Investor Recovery Limited разом з А1 Group Limited через дочірню компанію BAGT Capital LTD отримати контроль над QIPG Рефінансувати Limited. Про це говориться в повідомленні АМКУ.

Крім того, АМКУ дозволив А1 Group Limited разом з Demesne Investments Limited отримати контроль над тією ж QIPG Рефінансувати Limited.

Окремий дозвіл стосується отримання контролю Irish Bank Resolution Corporation Limited над QIPG Рефінансувати Limited, концентрація повинна бути здійснена протягом 3 років.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що представники IBRC і А1 офіційно в лютому 2013 р. створили спільне підприємство з відновлення й реалізації прав власності на 11 об'єктів нерухомості в Росії і один в Україні, що раніше належали підприємцю Шону Куїнна (Quinn Group). В Україні група контролювала універмаг "Україна".

Читайте також: Ростислав Левінзон призначений в.о. директора універмагу "Україна".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся