ru ua

АМКУ викрив змову під час ремонту доріг

АМКУ викрив змову під час ремонту доріг Фото: ремонт доріг (kmu.gov.ua)

АМКУ оштрафував обвинувачені підприємства на 37 млн гривень

Одеське обласне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) викрило змову під час ремонту доріг в містах Одеса, Чернівці, Миколаїв, Кілія. Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.

"Держава витрачає величезні кошти на ремонт доріг. З метою ефективного витрачання коштів, закупівля робіт з ремонту доріг відбувається на конкурсній основі. Деякі суб'єкти усувають між собою конкуренцію і отримують державні контракти не прозоро", - написав Терентьєв.

Так, Одеським обласним територіальним відділенням АМКУ було розкрито змову при здійсненні закупівель поточного ремонту доріг в містах Одеса, Чернівці, Миколаїв, Кілія і поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці та автомобільної дороги державного значення Р-46 Харків-Охтирка.

Повідомляється, що Тимчасовою адміністративною колегією Комітету 28 грудня було притягнуто до відповідальності ТОВ "СК Дорлидер", ТОВ "СК Дорсервис", ТОВ "Пивденьдортех". Загальна сума накладених штрафів на зазначені підприємства склала понад 37 млн гривень.

ЗМОВА - ДОРОЖНЄ БУДІВНИЦТВО - ШТРАФ 37 МЛН ГРН Держава витрачає величезні кошти на ремонт доріг. З метою ефективного ві...

Опубліковано Yuriy Terentyev 29 грудня 2017 р.

Нагадаємо, 15 грудня президент України Петро Порошенко заявив, що в Україні за останні два роки відремонтували 3 тис. км доріг.